Wymień kryptowaluty

Jak kupić kryptowalutę?

Jeśli zastanawiasz się jak i gdzie kupić kryptowalutę, to dobrze trafiłeś. Operacje finansowe w kantorze Impily są bajecznie proste, szybkie i równocześnie bardzo bezpieczne. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie impily.com, podając swoje dane kontaktowe, osobowe, a także swój adres zamieszkania.

Należy także utworzyć unikalne hasło oraz zaakceptować regulamin serwisu i przejść weryfikację. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. Kiedy Twoje konto jest już aktywne, wystarczy że zalogujesz się, używając podanego wcześniej maila i hasła. Uzyskasz wtedy dostęp do swojego panelu, w którym możesz otworzyć nowy rachunek. Jest on potrzebny do przechowywania kryptowalut.

Teraz wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię wirtualną monetę, podasz odpowiadającą Ci ilość i sfinalizujesz transakcje, podając numer swojej karty płatniczej Visa lub MasterCard bądź tradycyjnym przelewem bankowym. Przelew należy wykonać z konta w złotówkach lub w Euro. Natychmiast po zaksięgowaniu płatności, Twoje kryptowaluty pojawią się na Twoim portfelu w Impily.

Nie są pobierane żadne opłaty za rejestrację ani prowizja za zakupy.